+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
24 бер 18:12---

Ортодонтія - стоматолог Тернопіль

Ортодонтія - стоматолог Тернопіль

Ортодонтія — це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу. Перший візит до ортодонта треба зробити у 5-6 років. З цього віку лікар може прослідкувати за правильним ростом щелеп і зубів і, якщо є потреба, відкорегувати його за допомогою трейнерів та інших апаратів.

Правильний прикус — це не лише естетика, а й попередження розвитку різноманітних захворювань зубів, щелеп та інших систем організму. Адже з будь-якою ортодонтичною патологією пов’язані серйозні проблеми. Людина з нерівними зубами соромиться посміхатися і відверто радіти життю. В сучасному суспільстві такі люди можуть мати психоемоційні порушення, проблеми в особистому і професійному житті. Всі відомі люди, яких вважають ідеалами краси, мають сяючі посмішки, ідеально рівні зуби. Але ж не всіх їх нагородила природа такими посмішками! Більшість лікувалися в ортодонта і не приховують цього.

Крім естетичної, є ще й функціональна проблема, яка неабияк впливає на здоров’я всього організму. Нерівне розташування зубів, їхнє скупчення не дають змоги проводити повноцінну гігієну, що призводить до захворювань зубів, ясен. Аномалії прикусу викли кають захворювання всієї зубощелепної системи: підвищенню стирання зубів, патологію скронево-нижньощелепного суглобу — найскладнішого суглобу в організмі людини. Сьогодні застосування високих технологій в ортодонтії дозволяє досягати бажаних результатів лікування як з естетичної, так і з функціональної точки зору, незалежно від віку пацієнта.

Серед сучасних апаратів, які використовують в ортодонтії виділяють знімні і незнімні (брекет-системи).

Брекет-система — це замки, які клеють на кожен зуб за допомогою спеціального розчину, і з’єднують між собою металевою дугою. Брекети можуть бути металеві або золоті.

Керамічна брекет-система — значно естетичніша, оскільки колір кераміки відповідає кольору зубів і тому такі брекети практично непомітні.

Якщо ви не бажаєте, щоб усі знали, що ви лікуєтесь в ортодонта, то ми можемо запропонувати вам лінгвальні брекети. Їх фіксують з внутрішнього(язикового) боку.

Кожен пацієнт повинен відвідувати свого ортодонта в середньому один раз на місяць. Якщо ж ви не маєте можливості регулярно приходити на контрольні огляди, тоді вам підійде лікування самолі гатурними брекетами, які також бувають як металеві, так і керамічні. Ці брекети не потребують застосування значних сил і частої активації дуги, тому лікування проходить швидше і до лікаря можна приходити лише раз на три місяці. Також існує альтернатива брекет-системам — технологія Invisalign (Invisible – невидимий, align – вирівнювати). Це метод лікування патології прикусу з використанням прозорих невидимих кап, які виготовляють за допомогою комп’ютерної програми. Це, так звані, «контактні лінзи» для зубів.
Очі — дзеркало душі, а гарна посмішка свідчить про здоров’я людини. Посміхаючись, ми демонструємо свої позитивні емоції та почуття, а також встановлюємо зв’язок з навколишнім світом, реалізовуємо себе як особистість. На жаль, не кожному природа подарувала бездоганну посмішку з білосніжними, рівними зубами. Чимало людей покладаються на долю, але якщо Ваша мета — здорові, рівні зуби і гармонійна посмішка — ласкаво просимо у світ ортодонтії.
Подібні новини:

Виправлення прикусу і вирівнювання зубів в Тернополі

Ви хочете вирівняти зуби або виправити прикус ? Ми зробимо Ваші зуби рівними, а посмішку чарівною ! Ортодонтія - напрям сучасної стоматології , що дозволяє зробити Ваші зубні ряди рівними, а
детальніше

Порушення прикусу

Більше 80 відсотків людей мають викривлені зуби або порушення прикусу. Причому близько третини випадків вимагають спеціалізованої ортодонтичної допомоги. Під правильним прикусом розуміють таке
детальніше

Стоматологія

Якщо попросити назвати перші асоціації із словом «стоматологією», то швидше за все це буде страх, карієс, пломба, видалення зуба. Якось це дивно. Виходить, що люди навіть не представляють всіх
детальніше

Корекція зубів ортодонтом

А.П. Чехов писав: «У людині все повинно бути прекрасно: і особа, і одяг, і душа, і думки». І посмішка, - додамо ми. Але не всі люди від природи володіють карколомною посмішкою, більш того: лише 10 %
детальніше

Що таке ортодонтія і брекети

Ортодонтія - спеціальний розділ стоматології, що займається діагностикою, профілактикою і лікуванням порушень розташування зубів і форми особи. Інакше кажучи, виправленням негарного або неправильного
детальніше
Коментарі:
Очень интересная тема. Пошел интересоваться Google
Скажіть,будьласка, скільки коштує встановлення брикетів в вашій клініці? Завчасно дякую!
Добавити коментар