+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
24 бер 18:14---

Основні напрямки послуг

Основні напрямки послуг

Сучасна терапевтична стоматологія спирається на кращі методи , а також новітні матеріали та обладнання, дозволяє якісно та ефективно проводити лікування зубів.

В хірургічній стоматології використовуються як радикальні методи лікування, так і щадячі направлені на збереження цілісті зубного ряду, вибір яких проводиться суворо за призначенням і узгоджується з лікарями суміжних спеціальностей (терапевта, ортопеда, ортодонта).

Дентальна імплантологія дозволяє відновити втрачену кореневу частину зуба для подальшого покриття її коронкою. Завдяки сучасним світовим розробкам встановлення імплантата проходить швидко та безболісно. Можливе відновлення відсутнього зуба в той же день, що і встановлюється імплантат. В клініці застосовуються декілька систем імплантатів, що дозволяє точніше та ефективніше провести імплантацію.

Спеціалісти клініки володіють сучасними методами знімного та незнімного протезування зубів. Основний принцип роботи наших лікарів - раціональне протезування, а головний критерій успіху проведеного ортопедичного лікування - естетичність та довговічність конструкції. Металокерамічне протезування із хромокобальтових та дорогоцінних (з сумішшю золота та платини) сплавів. В естетичній стоматології використовується безметалеве протезування, порцелянові вініри та коронки. Знімне протезування виконуємо бюгельними протезами, в тому числі на замках, а також протезами із нейлону.

Лікування захворювань пародонту є одною із найскладніших проблем у стоматології. Патологічний процес в пародонті триває протягом багатьох років. Більш того, зміни в тканинах проходять без видимих причин. Найчастіше пацієнти звертаються до лікаря в досить запізнілі стадії захворювання. Наша головна мета своєчасно діагностувати та лікувати ту чи іншу стадію захворювання. Для цього складається план лікування узгоджений з з усіми спеціалістами стоматологами різніх направлень (терапевт, ортопед, хірург)

Більш 90 відсотків людей мають викривлені зуби чи порушення прикусу. Причому більше третини випадків потребують спеціалізованої ортодонтичної допомоги. Наша клініка має весь вибір ортодонтичних брекет-систем: металеві, керамічні, комбіновані і майже непомітні сапфірові брекети.

Імплантологія - лідируюче направлення сучасної стоматологіїї, дозволяє успішно та надійно лікувати адентію (відсутність зубів) у пацієнтів. Клініка обладнана кращими американськими (Bio Horizons) та німецькими (Trinon) титановими імплантатами, які дозволяють з гарантованим успіхом вирішувати різні клінічні ситуації. Використання імплантатів останнього покоління та майстерність команди дозволяє успішно проводити імплантацію навіть пацієнтам з цукровим діабетом та пародонтозом, що до останнього часу було абсолютно неприйнятним .

Переваги імплантації:
Можливість відновити втрачений зуб, не обпилюючи сусідні зуби! Зуби, що знаходяться поряд, залишаються живими.
Можливість поставити незнімний протез при відсутності декількох зубів чи останнього опорного зуба - імплантат буде в якості опори.
Можливість протезування повністю беззубої щелепи незнімним протезом.
Протези на імплантатах значно довговічніші від звичайних протезів та коронок.
Новий штучний зуб має вид звичайного здорового зуба, він так же функціонує та відчувається.
Імплантати дозволяють зберегти кіску щелепи від атрофії.

New: Імплантація та протезування за одне відвідування
Революційна технологія проведення імплантації !
Імплантат вводиться в кісткову тканину, без розтину ясен, безпосередньо через слизову оболонку. Цей метод можна назвати єкспрес імплантацією.
Переваги:
Тимчасова коронка встановлюється відразу
Відсутність післяопераційних швів
Швидке загоювання
Мінімум анестезії, що є вирішальним для людей з підвищеним артеріальним тиском та рядом інших захворювань.

Протезування. Стоматологічна клініка "Denta-Vi" пропонує своїм пацієнтам найсучасніші технології протезування зубів.
Ми виконуємо усі види протезування на найвищому рівні:
Металокераміка. Традиційна металокераміка та зі сплавів на основі дорогоцінних металів.
Безметалева кераміка. Ідеальна біосумісність та природна естетика зубів, до того ж є набагато легшою від конструкцій з металокераміки.

Вініри - тонкі керамічні накладки, які використовуються при незначних дефектах передніх зубів для виправлення їх форми та кольору. Не потребує видалення нервів, зуби залишаються "живими"

Коронки - за рахунок відсутності металу передають природну прозорість зубів і мають абсолютно природній вигляд.

Мікропротезування на вкладках. Виготовлення суцільнокерамічних та суцільнолитих вкладок, в тому числі із дорогоцінних металів дозволяють зберегти дуже зруйновані зуби.
Тимчасові коронки. Наші пацієнти не йдуть без тимчасових коронок. Вони проводять протезування без відриву від звичного способу життя. Тимчасові коронки фіксуються в перший же день звернення в клініку.
Бюгельне протезування проводиться на замковому кріпленні, що дозволяє забезпечити жорстку фіксацію протеза, і є більш естетичними та функціональними від звичайної кламмерної фіксації.

New: Нейлонові протези
Американська технологія виготовлення протезів із нейлону "Valplast"є прекрасною альтернативою бюгельному протезуванню:
Не потребують спеціальної підготовки зубів
Еластичні
Абсолютна біосумісність
Естетичні
Дозволяють займатись екстремальними видами спорту.


Естетична стоматологія. Гарна, без вад посмішка стала символом успішності, престижу, комунікабельності. Без посмішки стали неможливі успіхи в бізнесі та приватному житті. Естетична стоматологія дозволяє відтворити гарні ідеальні зуби.
-якщо форма Ваших зубів далека від досконалості
-якщо на зубах є сколи
-якщо у Вас пломби різного кольору
-якщо Ваші зуби темного кольору або в результаті паління чи вживання кави та чаю втратили натуральний колір і блиск
Естетична стоматологія - це те, що Вам потрібно !
Використання сучасних матеріалів та технологій дозволяють повністю імітувати тканини живого зуба з усіма його відтінками.

Художня реставрація геліокомпозитними (фотополімерними) матеріалами. Виправлення незначних дефектів форми, кольору та положення зубів за один візит. У клініці використовується сучасний нанокерамічний матеріал "CERAM-X" виробництва компанії "Dentsplay".
Вініри - це тонкі керамічні (порцелянові) накладки, для виправлення суттєвих дефектів форми, кольору та положення передніх зубів. Як правило для такого виду коррекції не потребується видалення пульпи ("нерву"), зуб залишається "живим".
Безметалева кераміка. Ідеально повторює природну естетику зубів. За рахунок відсутності металу має меншу вагу, природну прозорість та абсолютну біосумісність.
Подібні новини:

Від імплантації до протезування

Сьогодні про зубної імплантації замислюється все більше людей. Це оптимальне рішення в будь-якій ситуації: у тому випадку, якщо відсутній один або кілька зубів, і навіть у тому випадку, коли відсутні
детальніше

Зубні імплантати - кращий спосіб відновлення зубного ряду

Установка імплантата - це краща на сьогоднішній день альтернатива традиційному протезуванню. Імплантація зубів, завдяки сучасним технологіям діагностики і ортопедії, дозволяє відновити зуби швидко і
детальніше

Імплантація зубів у Тернополі

Імплантологія - це область стоматології, що нестримно розвивається в нашій країні. Щороку проводиться все більше імплантацій зубів, все більше лікарів і пацієнтів визнають імплантацію основним
детальніше

Що таке дентальный імплантат?

Дентальний імплантат є аналогом кореня зуба і встановлюється на місце відсутнього зуба. Значну більшість сучасних дентальных імплантатів мають форму гвинта. Ця форма дозволяє досить легкий ввести
детальніше

Історія стоматології

Область клінічної медицини, що вивчає хвороби зубів, слизової оболонки та інших органів порожнини рота, щелеп та особи, частково шиї, а також розробляє методи їх діагностики, лікування та
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар