+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
08 травня 13:32---

Зубна паста з натуральними екстрактами ефективно бореться з небезпечними бактеріями

Зубна паста з натуральними екстрактами ефективно бореться з небезпечними бактеріями

Стоматологи з Південної Кореї розробили зубну пасту, до складу якої входять тільки натуральні компоненти, що дозволяє ефективно боротися з бактеріями Streptococcus gordonii. Дані бактерії є збудниками гінгівіту, потрапляючи в кров через запалитися ясна, вони також можуть провокувати формування тромбів і подальший розвиток ряду небезпечних станів: ендокардиту, серцевого нападу або інсульту.

Зубна паста з натуральними екстрактами ефективно бореться з небезпечними бактеріями


Нещодавно південнокорейський стоматолог д-р Ханг-Джо Мун, який обіймає посаду головного лікаря в Стоматологічної лікарні Сеула ім. Мун, запатентував формулу органічної зубної пасти. За його словами, звичайні пасти, як правило, ефективні відносно двох основних видів бактерій - Streptococcus mutans і Porphyromonas gingivalis, що викликають карієс і гінгівіт. Д-р Мун звернув увагу на дослідження, проведене в Королівському хірургічному коледжі Ірландії і Університету Брістоля, в якому стверджується, що бактерії S. Gordonii, потрапивши в кров, можуть ініціювати запалення внутрішньої оболонки серця. Це спонукало його почати розробку зубної пасти, компоненти якої будуть активно боротися з ростом бактерій S. Gordonii в ротовій порожнині.

«Ендокардит - небезпечне захворювання, для лікування якого застосовуються антибіотики і проводитися хірургічне втручання. Терапія ендокардиту ускладнюється, коли в організмі виробляється стійкість до антибіотика. Застосування нової зубної пасти буде знижувати ризики, пов'язані з діяльністю даних мікроорганізмів », - стверджує д-р Мун.

Зубна паста з натуральними екстрактами ефективно бореться з небезпечними бактеріями


Активні компоненти пасти: ним (лікарська рослина в аюрведою), касторове масло, рослинні екстракти з насіння подорожника, японського анісу і японського кизилу. «На відміну від звичайних паст, що містять штучні консерванти, ця паста містить тільки натуральні компоненти, що значно знижує ризик побічних ефектів», - говорить д-р Мун.

Через слизову оболонку порожнини рота шкідливі речовини можуть легко проникати в організм, тому дуже важливо в продуктах для гігієни порожнини рота використовувати тільки натуральні компоненти. Д-р Мун оцінив дію пасти на своїх пацієнтах, за результатами експерименту було виявлено, що продукт дійсно дозволяє знизити запалення, зубний біль і хворобливі відчуття в яснах.

Нова паста ще не запущена у виробництво, але д-р Мун сподівається, що скоро її можна буде знайти в магазинах по всьому світу.
Подібні новини:

Зубна паста із смаком шоколаду, м'яти і лайму

Серію зубних паст з незвичайними смаками презентувала компанія Procter and Gamble. Нова лінія товарів вийде на ринки під брендом Crest. У серію увійдуть три абсолютно незвичних смаку: ванільна
детальніше

Створена шоколадна зубна паста для ласунів

Чи готові ви чистити зуби шоколадом , ваніллю або карамеллю ? Творці цієї зубної пасти на основі шоколаду і м'яти обіцяють , що користуватися їй буде приємно всім , але особливо ласунам .   Прийнято
детальніше

Засоби для полоскання рота

Більшість коштів для полоскання рота продаються без рецепта......
детальніше

Як вибрати зубну пасту?

Насправді, вибираючи зубну пасту, потрібно керуватися особливостями і потребами Вашої порожнини рота ....
детальніше

Японські вчені придумали чистити зуби бактеріями

Японські вчені придумали спосіб боротьби з карієсом засобами самих мікроорганізмів. Освіта нальоту і подальше погіршення стану зубів вони запобігли за допомогою ферменту корисної бактерії.....
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар