+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
24 бер 18:13Головна

Імпланти у Тернополі

Імпланти у Тернополі

Метод заміщення дефектів зубних рядів із застосуванням внутрішньокісткових імплантатів, який за останні 30 років спричинив дійсну революцію в стоматологічній практиці, успішно застосовується тепер і в Україні. Провідні фахівці клініки «Denta - Vi» мають великий досвід роботи в даному напрямку стоматології.
Люди, що зіткнулися з проблемою втрати зубів, знають, як важко створити дублікат справжнього зуба — як по вигляду, так і по функції. Але за допомогою імплантата ця проблема цілком розв’язна.
Чомусь у багатьох існує думка, що імплантація необхідна в безвихідних ситуаціях, коли відсутньо багато зубів. Звичайно ж, при великій втраті зубів, коли, здавалося б, окрім знімного протеза більше нічого зробити просто неможливо, імплантація дійсно є єдиним варіантом, що дозволяє мати незнімні конструкції. Але цим далеко не вичерпуються всі її переваги, і перш за все імплантацію можна і потрібно робити при невеликій втраті зубів. Як би майстерно не був виготовлений мостовидний протез, він все-таки не може виглядати, як власний здоровий зуб, в основному через відсутність ефекту відособленості кожного зуба. Імплантація є єдиним і найефективнішим способом, що дозволяє не обробляти сусідні зуби, залишаючи їх в своєму природному вигляді. В нашій клініці, що має великий досвід проведення імплантації з подальшим виготовленням зубних протезів, Ви можете отримати комплексну консультацію фахівців. Аби зважити все "за і проти", а потім прийняти вірне рішення, необхідно дуже ретельно досліджувати стан кісткової тканини щелепи.
Що є дентальний імплантатом? Дентальний імплантат — це циліндрова конструкція, яка імітує формою корінь зуба, виготовляється з біологічно інертних матеріалів (титану, цирконію та їх сплавів), встановлюється внутрікістно. Імплантати мають відповідну поверхневу структуру, яка сприяє з'єднанню імплантата з кістю. Завдяки цьому виникає безпосереднє з'єднання між кістковою тканиною і поверхнею імплантата, що знаходиться під жувальним навантаженням.

Для проведення операцій в Клініці «Denta - Vi» використовуються імплантати європейського, американського та ізраїльського виробництва, що мають всі міжнародні сертифікати, які гарантують безпеку їх застосування. Дуже важливо, що всі ці імплантати виготовляються з використанням високоточних комп'ютерних технологій, піддаються спеціальній гамма-стерілізації і зберігаються в подвійній стерильній упаковці.

Поняття "імплантація" не обмежується проведенням операції установки імплантатів. Це величезний комплекс лікувальних і профілактичних заходів, що включають підготовку в кабінеті гігієни, реабілітацію, етапи виготовлення протезів і подальше постійне спостереження з виконанням професійної гігієни. При необхідності може бути проведено попереднє оперативне втручання по збільшенню об'єму кісткової тканини в альвеолярному відростку. В цілому це велика колективна праця, направлена на відновлення стоматологічного здоров'я. Результати вживання цієї технології є воістину феноменальними. Імплантація позбавляє людей від серйозних комплексів, пов'язаних із спілкуванням, заставляє повірити в себе і свої сили, інколи в корені міняє соціальне і особисте життя людей, роблячи їх розкріпаченішими і привабливішими.
Подібні новини:

Імплантація зубів у Тернополі

Вам необхідно відновити зуб або встановити імплант ? Протезування і імплантація зубів - наше пріоритетний напрямок ! Однією з найсучасніших областей хірургічної стоматології є імплантація зубів.
детальніше

Імплантація зубів в Тернополі: ціна і якість

Стоматологи пропонують своїм пацієнтам безліч різноманітних послуг і маніпуляцій , одна з яких - імплантація зубів в Києві. Ця сучасна процедура допоможе кожному відновити загублену функцію жування ,
детальніше

Чому саме дентальная імплантація?

Установка дентальных імплантатів дозволяє відмовитися від обробки власних зубів. Імплантати дозволяють або позбавитися від знімного протеза, або значно поліпшити його фіксацію, і зробити його
детальніше

Дентальная імплантація

[центр][/центр] В даний час запропоновано багато сучасних способів відновлення втрачених зубів. Впродовж 30 років (у Росії близько 20 років) метод дентальной імплантації є одним з основних методів
детальніше

Знімне протезування Тернопіль

Сьогодні вже не потрібно здригатися при думці про знімні протези. Сучасні знімні конструкції легкі і міцні, не вимагають постійного витягання з ротової порожнини, не мають нічого спільного з
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар