+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
24 бер 18:12Головна

Професійне відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів

Якщо ви хочете мати «голлівудську» усмішку, то вам доведеться звернутися до стоматолога. Бум «голлівудських» усмішок в самому розпалі і це примушує стоматологів шукати нові методи відбілювання зубів, щоб не розчарувати своїх пацієнтів.

Що таке професійне відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів проводиться в кабінеті стоматолога з використанням спеціальної апаратури і розчинів з високою концентрацією відбілюючих компонентів. При цьому якість відбілювання залежить від професіоналізму стоматолога, індивідуальних особливостей зубів пацієнта і дотримання пацієнтом всіх правил догляду за зубами. Спосіб і засоби для відбілювання зубів підбираються у кожному окремому випадку індивідуально, враховуючи всі свідчення і протипоказання. Стоматолог знає, що не всі зуби піддаються відбілюванню, він може рекомендувати, замість вибілювання художню реставрацію зубів за допомогою коронок і виниров -пластинок, які наклеюються на зуби.

Підготовка до професійного відбілювання зубів

Стоматолог перед відбілюванням проліковує каріозні зуби, перевіряє встановлені пломби, якщо потрібно видаляє їх і встановлює нові, очищає, шліфує, полірує і фторує поверхню емалі. Перед і в період проведення відбілювання зубів не рекомендується вживати фарбувальні харчові продукти.

Протипоказання для професійного відбілювання зубів

Протипоказанням для відбілювання зубів (окрім фотовідбілювання) є будь-які захворювання зубів і порожнини рота: карієс, тріщини емалі, оголення кореня зуба, пародонтит (запалення тканин, що оточують зуб), стоматит і ін. Протипоказанням є вагітність і годування грудьми, алергія на компоненти відбілюючих систем.

Способи професійного відбілювання зубів

Офісне відбілювання зубів можна провести декількома способами.

Перший спосіб - хімічне відбілювання зубів. У професійних системах використовується зазвичай перекис водню в достатньо високій концентрації, результат видно майже відразу, ефект тримається довго. Але в роті у пацієнта не повинно бути пломб і протезів. При хімічному відбілюванні часто виникає підвищена чутливість зубів.

Другий спосіб - за допомогою легко-абразивної системи. При цьому способі відбувається механічне очищення зубів сумішшю чистячого порошку з водою і стиснутим повітрям. Видаляється м`який і твердий зубний наліт, поверхневі плями на емалі від харчових продуктів, зуб освітлюється на 1-2 тони.

Третій спосіб - за допомогою ультразвука. Тут освітлення також йде за рахунок очищення і поліровки зуба за допомогою спеціального ультразвукового апарату.

Четвертий спосіб - лазерне відбілювання зубів, яке дозволяє відбілювати більш глибоко, точково впливаючи на зуб. Лазером активується хімічний склад з аргоном, який наноситься на емаль і викликає швидке і стійке її відбілювання, - відразу на декілька тонів за сеанс.

П`ятий спосіб - фотовибілювання зубів. Зуби покриваються спеціальним складом, з якого під впливом світла виділяється кисень, різко і на декілька років освітлює емаль зуба. Чутливість зубів не порушується, тому спосіб може застосовуватися при дефектах емалі і наявності старих пломб. Прикладом фотовибілювання зубів може бути технологія Zoom з використанням безкислотного гелю. Відбілювання проводиться протягом години, а гель, до складу якого входить фосфат кальцію, не тільки вибілює зуби, але і лікує пошкоджену емаль.

Шостий спосіб - змішане відбілювання зубів, яке застосовується при дуже темних зубах, наприклад, у курців. Тут домашнє відбілювання поєднується з офісним. Це тривалий спосіб, він вимагає декількох відвідин стоматолога в місяць.

Які зуби складно відбілити

Є зуби, які важко відбілити. Це:

- зуби з дефектами емалі, оскільки вони завжди можуть забарвлюватися харчовими фарбниками;

- зуби з високим ступенем прозорості;

- зуби, які протягом багатьох років піддавалися не дуже інтенсивному, але постійному фарбуванню, наприклад, зеленим чаєм;

- зуби після лікування їх резорцином або формаліном, з плямами від амальгамових пломб;

- зуби, емаль яких стикалася з металом (наприклад, металевими штифтами усередині коронки);

- зуби, що змінили свій колір в результаті флюорозу або лікування в дитинстві тетрацикліном, а також проліковані зуби, в яких видалена м`яка тканина (пульпа); такі зуби краще вибілювати, поєднуючи зовнішнє вибілювання з вибілюванням усередині коронки.

Чи потрібно взагалі відбілювати зуби? Якщо ви звикли стежити за своєю зовнішністю, то, звичайно ж, потрібно, але тільки правильно, враховуючи всі “за” і “проти”, і у справжніх професіоналів.
Подібні новини:

Що таке фотополімер і з чим його «їдять»

Фотополімерні матеріали останнього покоління досконалі і з їх допомогою можна не тільки пломбувати зуби, але й реставрувати , відновлювати, «нарощувати» ідеальну форму зуба......
детальніше

Відбілювання зубів

Ще в давнину люди намагалися вибілювати потемневшіе зуби, використовуючи для цього різні кислоти та абразиви. Однак до середини 19 століття не існувало ефективних методів - відбілювання зубів або не
детальніше

Кращі поради для домашнього відбілювання зубів

Перш ніж ви спробуєте дорогими косметичними засобами вибілити зуби, спробуйте дешеві і природні засоби, які знаходиться завжди під рукою. Перш за все, щоб зуби залишалися білими необхідно
детальніше

Експрес-відбілювання зубів

Нову технологію відбілювання зубів, за допомогою світлової терапії, представила в Україні американська фірма "Бейонд". Замість традиційного курсу, який розтягується на 2тижні, новий метод забезпечує
детальніше

Профілактика зубів - стоматолог Тернопіль

Кожен з нас хоче мати красиві та здорові зуби, але це неможливо без своєчасного догляду за ротовою порожниною. Давно відомо, що профілактика - завжди краще ніж лікування. Тому всіх пацієнтів нашої
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар