+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
24 бер 18:12Головна / Статті

Імплантація зубів у Тернополі

Імплантація зубів у Тернополі

Імплантологія - це область стоматології, що нестримно розвивається в нашій країні. Щороку проводиться все більше імплантацій зубів, все більше лікарів і пацієнтів визнають імплантацію основним виглядом протезування зубів.
Сенс вираження «Імплантація зубів» різними людьми розуміється по-різному.
Що ж розуміють під цим терміном лікарі - стоматологи? Спершу дамо декілька визначень.

Імплантація - це вживлення в організм матеріалів небіологічного походження з метою заміни втраченого органу і відновлення його функції. У стоматології при імплантації зубів застосовують титанові циліндрові гвинтові імплантанти, що встановлюються в області відсутніх зубів. Виділяють одноетапну імплантацію зубів, коли протезування починається практично відразу після установки імплантанта і двохетапну, з відтермінованим протезуванням.
Імплант, імплантант або імплантат - це штучний титановий корінь, який вкручується в кістку на місце відсутнього зуба і на який згодом фіксується коронка.
Таким чином, під терміном «імплантація зубів» стоматологи розуміють лише імплантацію зубного імплантанта. А далі на імплантований імплантант за допомогою цементу кріпиться коронка, яка може бути тимчасовою, - пластмасовою, металокерамічною, керамічною, золотою і так далі Ясно, що вибір коронки залежить від конкретної ситуації і фінансових можливостей пацієнта. І повна вартість відновлення зуба залежить від вибору і вартості коронки. Тому в прайс-листі стоматологічної клініки напроти пункту «вартість імплантації зубів» ціна не за весь цикл робіт, необхідних для відновлення втраченого зуба, а лише за імплантацію імплантанта. Причому розцінки на імплантацію зубів і ціна самого імпланта - це різні речі. Ціна імпланта найчастіше входить у вартість імплантації зубів, але в деяких клініках під вартістю імплантації зубів розуміють лише операцію по установці імплантанта, оскільки імплантанти відрізняються по моделях і виробниках (Astra-Tech, Implantium, Trinon, Biohorizont і так далі) і можуть дуже сильно відрізнятися за вартістю.

Які проблеми можна вирішити за допомогою імплантації зубів?
• Відсутність одного зуба. В цьому випадку не доведеться видаляти нерви з сусідніх зубів і обпилювати їх під коронки.
• Відсутність декількох зубів підряд. Можливість виготовити незнімну конструкцію там, де раніше було потрібно встановлювати знімний протез.
• Повна відсутність зубів.
Подібні новини:

Сучасні імплантанти зростаються з кісткою буквально навічно

Імплантацію зубів багато пацієнтів сприймає як довгу і складну операцію. Насправді вона нічим не відрізняється від інших стоматологічних процедур ні за своїми відчуттям, ні за тривалістю. Після
детальніше

Імплантація зубів у Тернополі

Вам необхідно відновити зуб або встановити імплант ? Протезування і імплантація зубів - наше пріоритетний напрямок ! Однією з найсучасніших областей хірургічної стоматології є імплантація зубів.
детальніше

Зубні імплантати - кращий спосіб відновлення зубного ряду

Установка імплантата - це краща на сьогоднішній день альтернатива традиційному протезуванню. Імплантація зубів, завдяки сучасним технологіям діагностики і ортопедії, дозволяє відновити зуби швидко і
детальніше

Імплантація зубів

Дентальная імплантація зубів - имплантология. Імплантація зубів - це один з найпрогресивніших методів відновлення відсутнього зуба в стоматології. Установка зубного импланта в сучасній
детальніше

Імплантація зубів та її методи

Імплантація зубів - вперше дізнавшись про це, найновішому методі протезування, мимоволі переймається повагою до сучасної стоматології. Адже це давня мрія всього людства - заміняти втрачені частини
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар