+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
03 чер 13:37Головна / Статті

Японська зубна щітка бере енергію сонця і чистить зуби електронами

Японська зубна щітка бере енергію сонця і чистить зуби електронами


У всьому світі зростає продаж незвичайної зубної щітки, яка набагато ефективніша, ніж будь-яка традиційна або навіть електрична. Причому вона допомагає не тільки чистити, але і вибілювати зуби, і все це - без зубної пасти і навіть води. Soladey-2 - іонна зубна щітка, придумана в Японії.

Клінічні випробування показали, що ця щітка не тільки добре справляється зі своїми прямими обов'язками, але видаляє зубний наліт, жовтизну від кави і тютюну. Її серце - це стрижень з діоксиду титану, поміщений в прозору оболонку. На світлі (годиться і денний, і електричний) цей стрижень вивільняє електрони. Завдяки слині-провідникові вони досягають зубів, де привертають позитивні іони водню від кислоти в зубному нальоті і руйнують її.

Очищення зубів, як бачимо, йде не стільки за рахунок механічної дії щетини, скільки за рахунок фотокаталітичних властивостей титанового стрижня. Аналогічно самим згубним чином діє цей потік електронів і на бактерії.

Цікаво також, що той же самий діоксид титану використовується в самоочисних шибці та одязі, а також - у очищувальних повітря лампочки, що працюють схожим чином.
Продавці щіток стверджують, що їх ефективність перевершує всі очікування. Невідомо, наскільки вони перебільшують, але, приміром, на сторінці європейського дистриб'ютора іонної щітки можна знайти значний список її клінічних випробувань у різних країнах.

За західними мірками, коштує ця щітка не особливо дорого - $ 30, правда, сюди слід додати витрати на змінні чистячі головки (які потрібно міняти приблизно так само часто, як ви міняєте звичайну щітку). До речі, на ручку можна надягати наконечники двох розмірів - для дорослих і дітей.

Ціна щітки може здатися чималої (якщо не порівнювати її з електричними щітками), але продавці Soladey-2 роблять особливий наголос на тому, що її власникові більше не знадобиться купувати зубну пасту і зубну нитку, а це вже істотна економія, якщо говорити про тривалий часу використання.

Втім, залишаються сумніви, чи обійдеться володар Soladey-2 взагалі без пасти. Так чи інакше, але в самій Японії ця щітка розходиться мільйонними тиражами. А порівняно недавно вона «проникнула» у Європу і Північну Америку.

Саме цікаве в цій історії те, що на сайтах європейських і канадських дистриб'юторів щітки немає згадки виробника цього продукту, лише загальні слова «запатентований винахід з Японії».
Подібні новини:

Зубна щітка нового покоління вміє говорити по телефону

Чи може зубна щітка коштувати $ 219 ? Відома компанія випустила « розумну» щітку , здатну тримати зв'язок з мобільними телефонами.  електрична зубна щітка Ця електрична зубна щітка з'єднується зі
детальніше

Зубні щітки кишать шкідливими бактеріями

Така невинна річ як зубна щітка здатна виявитися джерелом серйозної потенційної загрози здоров'ю людини. Перевірка стану довільно вибраних щіток показала , що ці предмети особистої гігієни можуть
детальніше

Як вибрати зубну щітку?

Не можна переоцінити важливість гарної гігієни рота. Адже хвороба ясен - фактор ризику таких серйозних ускладнень, як хвороби серця і діабет......
детальніше

Наскільки чиста ваша зубна щітка?

Зубна щітка допомагає нам підтримувати чистоту зубів і свіжість дихання, проте з часом вона сама може стати притулком для бактерій. Зазвичай стоматологи рекомендують міняти зубну щітку кожні три
детальніше

У Великобританії випущена найменша в світі електрична зубна щітка

Британська компанія Brush-Baby, що спеціалізується на розробці продукції для догляду за порожниною рота малюків, оголосила про випуск найменшій у світі електричної зубної щітки - BABYSONIC. Нова
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар