+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
16 вер 12:10Головна / Статті

Наскільки чиста ваша зубна щітка?

Наскільки чиста ваша зубна щітка?

Зубна щітка допомагає нам підтримувати чистоту зубів і свіжість дихання, проте з часом вона сама може стати притулком для бактерій.

Зазвичай стоматологи рекомендують міняти зубну щітку кожні три місяці головним чином тому, що щетинки втрачають здатність очищати зуби м'яко і ефективно. Проте дослідження показують, що зубна щітка може стати місцем розмноження бактерій та інших мікроорганізмів. Крім того, ці бактерії також можуть поширюватися на перебувають поруч щітки інших членів сім'ї.

Наступні поради допоможуть вам містити зубну щітку в необхідної чистоті:

- Після чищення зубів залишайте щітку відкритою, щоб вона могла висохнути. Ідеальним середовищем для розмноження бактерій є прохолодні, вологі і темні місця. Цьому опису відповідає більшість ванних кімнат. Дослідження показали, що зубні щітки, що зберігаються у вологому і темної середовищі, зберігають майже 50% вірусу простого герпесу першого типу протягом тижня. Подальші дослідження показали, що зберігання зубної щітки занадто близько до унітазу призводить до появи на ній нових видів бактерій кожного разу після змиву води. Частинки води поширюються в радіусі до двох метрів, сприяючи забрудненню бактеріями знаходяться поблизу предметів особистої гігієни.

Корисна порада: Не зберігайте зубні щітки закритими в темних вологих приміщеннях. Краще тримайте її відкритою в сухому яскраво освітленому місці, такому як тумбочка.

- Міняйте щітки якомога частіше, щоб запобігти розмноженню хвороботворних бактерій. Американська стоматологічна асоціація рекомендує міняти зубну щітку кожні 2-3 місяці. Ідеальним варіантом може бути покупка 12 зубних щіток на початку року і заміна їх на початку кожного нового місяця. Таке рішення допоможе не забувати про заміну і не зробить вашу щітку полігоном для біологічних експериментів.

Корисна порада: Вибирайте зубні щітки з прозорими щетинками. Дослідження показали, що на таких щітках міститься на 50 відсотків менше бактерій, ніж на забарвлених. Також можна використовувати антибактеріальні ополіскувачі не тільки для захисту порожнини рота, але і для ополіскування щітки після чищення зубів, щоб звести до мінімуму кількість бактерій.

- Дезінфекція щітки в мікрохвильовій печі. Ряд досліджень свідчить про ефективність мікрохвильової обробки звичайних зубних щіток (не кладіть у мікрохвильову піч електричну зубну щітку!). Такий спосіб впливу може знищити деякі види бактерій і вірусів. Це нестандартне рішення, і на цей рахунок не існує офіційних рекомендацій, проте вже багато років мікрохвильові печі використовуються батьками для стерилізації пустушок і дитячого посуду. Просто будьте уважні, щоб не порушити цілісність зубної щітки при цьому процесі.

Корисна порада: Ніколи не кладіть у мікрохвильову піч зубні щітки з металевими частинами!

- Ультрафіолетова обробка зубних щіток. Існує безліч досить ефективних дезінфікуючих пристроїв, що використовують ультрафіолетове випромінювання для стерилізації. Такий спосіб дезінфекції може знищити до 99 відсотків мікробів на поверхні зубної щітки. Це особливо важливо, якщо хтось із членів сім'ї хворий і існує серйозна потреба в захисті від перехресного зараження.
Подібні новини:

Зубна щітка нового покоління вміє говорити по телефону

Чи може зубна щітка коштувати $ 219 ? Відома компанія випустила « розумну» щітку , здатну тримати зв'язок з мобільними телефонами.  електрична зубна щітка Ця електрична зубна щітка з'єднується зі
детальніше

Зубні щітки кишать шкідливими бактеріями

Така невинна річ як зубна щітка здатна виявитися джерелом серйозної потенційної загрози здоров'ю людини. Перевірка стану довільно вибраних щіток показала , що ці предмети особистої гігієни можуть
детальніше

Як вибрати зубну щітку?

Не можна переоцінити важливість гарної гігієни рота. Адже хвороба ясен - фактор ризику таких серйозних ускладнень, як хвороби серця і діабет......
детальніше

8 помилок при чищенні зубів

Ці помилки можуть піддавати наші зуби карієсу, хвороб ясен і зовсім зіпсувати красу здорової посмішки. Страшно? Ще б. Так що ж ми робимо не так? Чистимо зуби недостатньо довго.....
детальніше

Японська зубна щітка бере енергію сонця і чистить зуби електронами

У всьому світі зростає продаж незвичайної зубної щітки, яка набагато ефективніша, ніж будь-яка традиційна або навіть електрична. Причому вона допомагає не тільки чистити, але і вибілювати зуби, і все
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар