+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
07 вер 13:58Головна / Статті

Лікування брекетами у Тернополі

Лікування брекетами у Тернополі

Більшість людей бажають мати красиву посмішку , але , на жаль , похвалитися цим можуть далеко не всі . Приблизно 95 відсотків людей мають викривлені зуби і порушення прикусу , з них близько 40 відсотків вимагають ортондотіческой допомоги. Неправильний прикус в майбутньому призведе до захворювань скронево - нижньощелепного суглоба , що супроводжуються головними болями , захворювань пародонту , шлунково - кишкового тракту , оскільки неправильне змикання щелеп не дозволяє належним чином пережовувати їжу.

Існує безліч модифікацій різних брекетів .

Металева брекет система

Найбільш затребувана на сьогоднішній день система . Незважаючи на те , що є найменш естетичним варіантом , має ряд переваг , головним з яких є відносно невисока вартість і можливість моделювання різних варіантів під зубний ряд пацієнта. Також слід відзначити ще один плюс даного виду брекетів - мінімальне тертя між пазом брекета і підтримуючої дугою. Крім традиційних металевих брекет систем існують ще самолігірующіе або безлігатурні . Ці системи мають складнішу конструкцію , але мають важливу перевагу у вигляді відсутності необхідності часто замінювати лігатури брекетів , що істотно зменшить кількість візитів до ортодонта .

Керамічна брекет система

Один з найбільш дорогих варіантів брекет систем . До переваг можна віднести непомітність , стійкість до окислення і забарвленням . До недоліків можна віднести тертя між пазом брекета і підтримуючої дугою , а також високу вартість .

Пластикові брекет системи

Не завжди задовольняють вимоги ортодонтії , з цього часто в конструкцію додають металевий паз. У порівнянні з металевими брекетами мене помітні , але вартість трохи вище. При виборі пластикових брекетів слід звернути увагу на властивості пластмас вбирати барвники , в результаті на час використання брекетів доведеться утримуватися від вживання продуктів , які їх містять.

Лінгвальні брекет системи

Має ряд відмінностей від описаних вище систем . Виготовляються з металу і кріпляться з внутрішньої сторони зубів , що робить їх абсолютно непомітними , у зв'язку з цим мають дуже високу вартість. Серед недоліків слід відзначити короткочасне порушення дикції , у зв'язку зі зменшенням обсягу порожнини рота , а також певну складність проведення гігієни.
Подібні новини:

Брекет у Тернополі

Брекет системи - це ортодонтичні конструкції, які призначені для вирівнюючи зубного ряду. Вони складаються з пластинок, які фіксуються на зуби, і дуги, що сполучає їх, яка і здійснює корекцію.
детальніше

Виправлення прикусу і вирівнювання зубів в Тернополі

Ви хочете вирівняти зуби або виправити прикус ? Ми зробимо Ваші зуби рівними, а посмішку чарівною ! Ортодонтія - напрям сучасної стоматології , що дозволяє зробити Ваші зубні ряди рівними, а
детальніше

Порушення прикусу

Більше 80 відсотків людей мають викривлені зуби або порушення прикусу. Причому близько третини випадків вимагають спеціалізованої ортодонтичної допомоги. Під правильним прикусом розуміють таке
детальніше

Ортодонтія - стоматолог Тернопіль

Ортодонтія — це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу. Перший візит до ортодонта треба зробити у 5-6 років. З цього віку
детальніше

Невидимі брекети

Якщо Ви не хочете, щоб Ваші колеги і друзі бачили брекет-системи на Ваших зубах, то спеціально для Вас у нас є лінгвальні (невидимі) брекет-системи. Вони абсолютно непомітні, оскільки розташовуються
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар