+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
24 бер 17:14Головна / Статті

Естетична реставрація зубів У Тернополі

Естетична реставрація зубів У Тернополі

Процедура художньої реставрації зубів в Тернополі сьогодні дуже популярна , оскільки дозволяє абсолютно безболісно і безпечно позбавитися від різних видимих ​​дефектів зубів , включаючи вроджені . Лікарі стоматологічної клініки « Denta-Vi » у своїй роботі широко використовують універсальну технологію художньої реставрації зубів.
Позбавлення від дискомфорту - одне з основних завдань , які переслідує естетична стоматологія . Естетична реставрація зубів допоможе людині вирішити його психологічні проблеми.

У естетичної стоматології прийнято розрізняти прямий і непрямий метод реставрації.
Прямий метод реставрації зубів - це відновлення пошкодженого зуба за допомогою светоотверждаємого композиту безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта.

Непрямий метод реставрації зубів є більш складним і складається з декількох етапів. Спочатку лікар -стоматолог проводить ряд процедур з підготовки зуба до реставрації , потім робиться зліпок і виготовляється металокерамічна вкладка . І тільки після цього лікар здійснює її установку на пошкоджений зуб пацієнта.

Естетична реставрація зубів ( Москва ) розуміється як один з типів прямої реставрації , завдяки якому можна легко і безпечно скорегувати форму зуба , його розмір , а також розташування зубів в одному ряду . При даній маніпуляції сам зуб не береться під ніякої небезпеки. Доктора наших клінік в м. Москва здійснюють повний комплекс робіт із застосуванням передових методів і технологій , для додання красивого і здорового вигляду зубах з різними видимими дефектами , включаючи вроджені .

Лікарі рекомендують проводити процедуру реставрації зубів при наступних випадках :

неправильна форма або деформація зубів ;
потемніння зубної емалі;
освіта карієсу під пломбою ;
сколювання окремих фрагментів зуба;
руйнування більше 50 % зуба.

Сучасні реставраційні матеріали , завдяки широкій кольоровій палітрі , дозволяють лікарям підібрати колір оновленого зуба так , що його не можна буде відрізнити від натурального .
Треба сказати , що процес реставрації зубів вимагає від лікаря -стоматолога чималих зусиль , високої майстерності та творчого підходу . Естетичну або художню реставрацію зубів в Москві часто називають пластичною хірургією в стоматології.

Сучасні реставраційні матеріали , завдяки широкій кольоровій палітрі , дозволяють лікарям підібрати колір оновленого зуба так , що його не можна буде відрізнити від натурального .
Треба сказати , що процес реставрації зубів вимагає від лікаря -стоматолога чималих зусиль , високої майстерності та творчого підходу . Художню або естетичну реставрацію зубів найчастіше називають пластичною хірургією в стоматології.
Подібні новини:

Що таке діастема?

Діастема - проміжок між центральними різцями, який може викликати естетичні та функціональні проблеми......
детальніше

Обробка поверхні пломби

Обробка поверхні пломби складається з моделювання форми поверхні з врахуванням оклюзії і остаточною, або фінішною, обробки. Фінішна обробка поверхні складається з шліфування і полірування і служить
детальніше

Свідчення і протипоказання до вживання композитних матеріалів

Показання до застосування композитних матеріалів До основних свідчень до використання светоотверждаемых композитних матеріалів для реставрації зубів відносяться необхідність корекції естетичних
детальніше

Естетична стоматологія

Ви мрієте про ідеальну посмішку? Ви згораєте від заздрості, дивлячись на вічно всміхнених зірок екрану? Ви соромитеся посміхнутися і прикриваєте рот руками? Даремно ви так мучитеся. Адже сьогодні
детальніше

Художня реставрація - стоматолог Тернопіль

Художня реставрація зубів — це метод відновлення втрачених тканин зуба за допомогою сучасних фотополімерних матеріалів. Точність реставрації досягається з використанням спеціальних збільшуваних лінз
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар