+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
24 бер 18:14Головна / Статті

Як вибрати зубну щітку?

Як вибрати зубну щітку?

Не можна переоцінити важливість гарної гігієни рота. Адже хвороба ясен - фактор ризику таких серйозних ускладнень, як хвороби серця і діабет.
Загальна інформація про зубні щітки
Незалежно від того, звичайна це щітка або електрична, увагу слід звернути на такі критерії:
Розмір . Найкраще купувати зубну щітку, голівка якої з легкістю дістає до всіх поверхонь Ваших зубів. Для більшості дорослих відповідні розміри головки зубної щітки складають приблизно 1,3 см в ширину і 2,5 см в довжину. Існують і великі головки, однак, може бути незручно керувати ними при чищенні корінних зубів. Що стосується ручки зубної щітки, вона повинна бути досить довгою, щоб її було зручно тримати в руках.
Жорсткість щетини . Як відомо, існує три види жорсткості щетини зубних щіток: м'яка, середньої жорсткості і жорстка. Для більшості людей найбільш зручною і безпечною є м'яка. Щітки середньої і високої жорсткості можуть пошкодити ясна, поверхню коренів і емаль зубів. Це залежить від того, з якою силою Ви чистите зуби. Для більшої безпеки вибирайте закруглені кінчики щетинок.
Рекомендація експертів . Зубна щітка повинна бути схвалена асоціацією стоматологів Вашої країни. Це гарантує, що щетинки мають безпечні округлі кінчики; щетини не будуть випадати з головки під час чищення зубів; ручка зубної щітки надійна; щітка буде ефективно видаляти наліт і запобігати хвороби ясен. Що стосується електричних зубних щіток, вони повинні пройти лабораторні випробування на безпеку, які підтверджують, що щітка не зашкодить тканини рота і зубів.
Звичайна або електрична зубна щітка?
Якщо Ви правильно чистите зуби, то обидва види щіток повинні ефективно видаляти наліт і підтримувати здоров'я Ваших ясен. Ось декілька порад з вибору щітки:
Ціна . Хоча у продажу є варіанти дешевих зубних щіток, електричні зубні щітки можуть коштувати набагато дорожче. На додачу до того, що електрична щітка коштує набагато дорожче, пам'ятайте про те, що головки такої щітки потрібно міняти також часто, як Ви змінюєте звичайну зубну щітку. А це додаткові витрати. Звичайно, якщо Ви помітили, що електрична щітка краще очищає зуби, краще витратитися на таку щітку, тим самим заощадивши гроші на відвідинах стоматологів.
Уподобання . Тут все залежить від того, як Вам більше подобається чистити зуби. Деяких людей дратує дзижчання електричної зубної щітки, а деяким з її допомогою зручніше очищати поверхні зубів. Особливо це стосується людей з хворобливими артритами, у яких обмежені рухові здібності. Крім того, деякі електричні щітки оснащені таймером, який дасть Вам знати, коли пора припиняти процес чищення. Деякі порахують такий таймер надмірністю, за яке не потрібно переплачувати, а деякі будуть захоплюватися його зручністю і функціональністю.
Ефективність . Вчені провели безліч досліджень, щоб з'ясувати, які щітки - ручні або електричні - краще справляються з очищенням зубів від нальоту і захистом ясен. В результаті цих досліджень з'ясувалося, що значної різниці в ефективності цих щіток немає. Правда, деякі з них (обертально-вібруючі, в яких щетинки обертаються по колу і в той же час рухаються вперед-назад) все-таки ефективніше, ніж звичайні зубні щітки.
Безпека . Хоча всі щітки, схвалені стоматологами, є безпечними, при їх виборі варто враховувати індивідуальні особливості людини. Якщо Ви чистите зуби з великою силою, механізована щітка допоможе Вам робити це м'якше. Правда, деякі дослідники стверджують, що механічні щітки можуть збільшувати кількість бактерій в крові, що може стати причиною виникнення потенційно небезпечної інфекції у людей з певними проблемами серця. Поки це не доведено, але вчені проводять дослідження.
Зубні щітки для дітей
Вибираючи зубну щітку для дитини, потрібно підібрати таку, якої Ваша дитина буде користуватися правильно і з задоволенням. Існує безліч зубних щіток для дітей - різнобарвних, із зображеннями тварин і персонажів мультфільмів. Є навіть музичні зубні щітки, які вчать дітей правильно чистити зуби.

Якою має бути дитяча зубна щітка:
звичайно ж, схвалена стоматологами;
маленького розміру з м'якими щетинками;
вона повинна подобатися дитині! Адже якщо йому буде подобатися щітка, йому буде цікаво чистити зуби і робити він це буде із задоволенням!
Подібні новини:

Зубні щітки кишать шкідливими бактеріями

Така невинна річ як зубна щітка здатна виявитися джерелом серйозної потенційної загрози здоров'ю людини. Перевірка стану довільно вибраних щіток показала , що ці предмети особистої гігієни можуть
детальніше

Наскільки чиста ваша зубна щітка?

Зубна щітка допомагає нам підтримувати чистоту зубів і свіжість дихання, проте з часом вона сама може стати притулком для бактерій. Зазвичай стоматологи рекомендують міняти зубну щітку кожні три
детальніше

У Великобританії випущена найменша в світі електрична зубна щітка

Британська компанія Brush-Baby, що спеціалізується на розробці продукції для догляду за порожниною рота малюків, оголосила про випуск найменшій у світі електричної зубної щітки - BABYSONIC. Нова
детальніше

Японська зубна щітка бере енергію сонця і чистить зуби електронами

У всьому світі зростає продаж незвичайної зубної щітки, яка набагато ефективніша, ніж будь-яка традиційна або навіть електрична. Причому вона допомагає не тільки чистити, але і вибілювати зуби, і все
детальніше

Винайшли золоту зубні щітки

Патент на самодезінфікуючу зубну щітку, що володіє до того ж лікувальними властивостями....
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар