+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
15 лис 18:30Головна / Статті

Імплантація відразу після видалення зуба

Імплантація відразу після видалення зуба

Деякі пацієнти до останнього не хочуть видаляти хворі зуби, оскільки побоюються виглядати безглуздо. Особливо якщо це стосується публічних людей, яким належить видалити передній зуб.

Проте сучасна стоматологія може запропонувати цікавий метод лікування - одномоментна імплантація. Суть методики полягає в тому, що за один прийом можлива установка зубного імплантата і тимчасової коронки відразу після видалення зуба.

Одномоментна імплантація проводиться за допомогою традиційних титанових кореневидних імплантатів або спеціальних так званих компресійних з нерозбірною надкістковою частиною. Тимчасова коронка з пластика може бути виготовлена прямим методом безпосередньо стоматологом або за допомогою комп'ютерної технології cad/cam на спеціальній фрезерувальній машині. І усе це за 1 візит!

Але, як і у будь-якого методу лікування, у одномоментної імплантації є протипоказання і особливі вимоги :

до видалення зуба не можна з повною упевненістю сказати, що одномоментну імплантацію можна буде провести;
-лунка видаленого зуба має бути не занадто великою, щоб імплантату було за що закріпитися своїм різьбленням;
-якщо видалений зуб був багатокореневий, то і міжкоренева кісткова перегородка повинна залишитися в повному збереженні;
-навколо лунки видаленого зуба ясна не мають бути сильно пошкоджена і запалена;
-повна відсутність запалення на верхівці кореня видаленого зуба;
-не можна проводити одномоментну імплантацію і при наступних захворюваннях: періодонтит, пародонтит, атрофія альвеолярного відростка і кісткової тканини, остеопороз, захворювання крові і кровотворних органів, онкологія, цукровий діабет і інші ендокринні і аутоіммунні захворювання.
Якщо вам провели одномоментну імплантацію, слід строго дотримуватися усіх рекомендацій лікаря і проходити профілактичні огляди. Пам'ятайте, що цей метод відновлення зубів вимагає не лише великого досвіду від стоматолога, але і великої відповідальності від пацієнта.
Подібні новини:

Імплантація зубів у Тернополі

Вам необхідно відновити зуб або встановити імплант ? Протезування і імплантація зубів - наше пріоритетний напрямок ! Однією з найсучасніших областей хірургічної стоматології є імплантація зубів.
детальніше

Імплантація зубів в Тернополі: ціна і якість

Стоматологи пропонують своїм пацієнтам безліч різноманітних послуг і маніпуляцій , одна з яких - імплантація зубів в Києві. Ця сучасна процедура допоможе кожному відновити загублену функцію жування ,
детальніше

Зубні імплантати - кращий спосіб відновлення зубного ряду

Установка імплантата - це краща на сьогоднішній день альтернатива традиційному протезуванню. Імплантація зубів, завдяки сучасним технологіям діагностики і ортопедії, дозволяє відновити зуби швидко і
детальніше

Імплантація зубів у Тернополі

Імплантологія - це область стоматології, що нестримно розвивається в нашій країні. Щороку проводиться все більше імплантацій зубів, все більше лікарів і пацієнтів визнають імплантацію основним
детальніше

Чому саме дентальная імплантація?

Установка дентальных імплантатів дозволяє відмовитися від обробки власних зубів. Імплантати дозволяють або позбавитися від знімного протеза, або значно поліпшити його фіксацію, і зробити його
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар