+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
29 лип 13:08Головна / Статті

Підвищена чутливість зубів

Підвищена чутливість зубів


При наявність деяких стоматологічних захворювань, наприклад, таких як карієс, пародонтоз, виникають дефекти зубної емалі. Гаряча їжа, хімічні і механічні подразники, потрапляючи в такий дефект, викликають легкий больовий синдром. І навпаки, присутність такої підвищеної чутливості зубів є симптомом захворювань зубів. Але у багатьох людей відчуття дискомфорту під час прийому холодної, гарячої, солодкої або кислої їжі, а також при чищенні зубів, з'являється без будь-яких явних причин. У таких випадках причинами гіперчутливості зубів є:

Часте вживання кислої їжі, яка вимиває з емалі кальцій: соки, вина, лимони, апельсини, грейпфрути та ін.
Постійне застосування відбілюючих зубних паст, до складу яких входять хімічні речовини, що знижують рівень кальцію в емалі, а також абразивні частинки, які пошкоджують емаль зубів.
Великі скупчення зубного каменю, стоншуючі емаль за відсутності фтору і мінералів.
Професійна гігієна ротової порожнини з обов'язковою обробкою зубної поверхні ремінералізуючого препаратами здатна вирішити цю проблему.

Лікування чутливих зубів призначається після діагностики. Обстеження дозволяє виявити справжні причини проблеми і підібрати оптимальну схему терапевтичних процедур. При наявності стоматологічних захворювань здійснюється санація порожнини рота. Якщо ж патології відсутні, застосовується лікування, спрямоване на нормалізацію вмісту кальцію і фтору в зубній емалі.

На ранніх стадіях можна обмежитися застосуванням спеціальної зубної пасти із захисним шаром для емалі. У більш складних випадках може допомогти процедура фторування зубів.
Подібні новини:

Професійна чистка зубів :коли це зробити?

Стоматологи рекомендують чистити зуби двічі на день, або принаймні один раз. Якщо робити це правильно і добросовісно, проблем із зубами буде значно менше. В будь-якому разі, щоденна чистка зубів не
детальніше

Проблеми з зубами під час вагітності

Догляд за зубами під час вагітності цікавить багатьох майбутніх мам. Адже чули, що в наш час у всьому повно шкідливих речовин, а також про руйнування зубів під час вагітності через нестачу кальцію.
детальніше

Чутливість зубів можна знизити?

За результатами нових досліджень вчені зробили висновок про те, що використання десенсибилизирующих зубних паст з вмістом карбонату кальцію і аргініну може допомогти звести нанівець чутливість
детальніше

Як вибрати зубну пасту?

Насправді, вибираючи зубну пасту, потрібно керуватися особливостями і потребами Вашої порожнини рота ....
детальніше

Як вибрати зубну пасту

Основний "стоматологічної косметикою" є зубна паста. Важко уявити в наш час людину, не користується цим дарунком цивілізації. Проте ця сама цивілізація породила одну проблему - проблему вибору.
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар