+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
07 вер 10:33Головна / Статті

7 найкращих способів боротьби з зубного скреготом

7 найкращих способів боротьби з зубного скреготом

Бруксизм або зубовний скрегіт - це проблема, з якою стикаються мільйони людей в різних країнах світу. Існує кілька способів впоратися зі скреготом зубів під час нічного відпочинку, і ось 7 найефективніших, на думку вчених з США.

1. Носіння капи. Це спеціальний пластиковий гаджет, який надягає на зуби і перешкоджає їх стирання один про одного. Традиційно капу носять боксери, щоб захистити зуби під час поєдинку, але цей предмет також вельми ефективний в лікуванні бруксизма .

2. Відмова від кофеїну та алкоголю. Дієта людини істотно впливає на його гормони і рівень стресу. Будь-які стимулятори центральної нервової системи погіршують перебіг бруксизма. Ось чому дуже важливо відмовитися від подібних стимуляторів, і особливо перед відходом до сну. Зберігайте достатній рівень зволоження і уникайте їжа з великою кількістю цукру в вечірній час.

3. Зниження рівня стресу. Медитація може заспокоїти нервову систему і знизити рівень стресу, який, в свою чергу, є одним з факторів ризику при скрегіт зубів . Спробуйте практикувати медитацію, і ви зможете досягти успіхів в лікуванні бруксизма .

4. Апноє уві сні. Апноє уві сні тісно пов'язане з бруксизмом, дослідження показують, що у пацієнтів, часто стикаються з блокадою повітряних проходів, виявляється зубовний скрегіт . Саме тому носіння спеціальної маски уві сні, призначеної для боротьби з апное, дає ефект і в боротьбі з бруксизмом.

5. Аеробні вправи. Подібного роду фізичні навантаження не просто гарні для всього здоров'я в цілому, але і для боротьби з зубного скреготом зокрема. Аеробні навантаження дозволяють регулювати нервову систему і знижувати стрес. Стрибки на батуті є однією з кращих подібних навантажень, оскільки вони вимагають безлічі рухів, не викликаючи додаткове навантаження на суглоби. Правда, під час цих стрибків необхідно дотримуватися обережності, щоб не отримати травму.

6. бесстрессового спальня. Всі предмети і елементи інтер'єру спальні повинні заспокоювати людини і налаштовувати його на сонливість. Спальня повинна забезпечуватися постійним припливом свіжого повітря, тут можна використовувати ваші улюблені ефірні масла і навіть спеціальне заспокійливий освітлення. Деяким людям допомагають спеціально записані звуки природи, які звучать з колонок.

7. Щелепа. Жертви розлади скронево-щелепного суглоба часто стикаються з зубного скреготом ночами, і в свою чергу, бруксизм може стати причиною цього розладу, що породжує замкнуте коло. Ось чому так важливо добре піклуватися про свою щелепи і оточуючих її м'язах, намагатися не жувати дуже тверді предмети і не забувати про спеціальні вправи
Подібні новини:

Скрип зубами уві сні

Бруксизм - захворювання, при якому відбувається мимовільне скорочення жувальних м'язів під час сну, що супроводжується скреготом зубів. Найчастіше захворювання проявляється в дитячому віці. Під час
детальніше

Дитина скрипить зубами вночі

Скрегіт (скрип) зубів, відомий в стоматологічному світі як бруксизм, є спільною проблемою, яка зустрічається у людей будь-якого віку, включаючи немовлят. Як правило, вона починається досить невинно,
детальніше

Проблеми з зубами під час вагітності

Догляд за зубами під час вагітності цікавить багатьох майбутніх мам. Адже чули, що в наш час у всьому повно шкідливих речовин, а також про руйнування зубів під час вагітності через нестачу кальцію.
детальніше

Як здолати страх перед зубними лікарями

Більше 50% українців, і особливо представники старшого покоління, "жахи радянської стоматології", що застали, відчувають панічний страх перед походами до зубного лікаря. Британський дантист доктор
детальніше

Бруксизм і його наслідки в порожнині рота

Звичка скреготіння або стиснення зубів (бруксизм) є досить поширеною і, як правило, пов'язана з підвищеним стресом або порушеннями сну. Крім того, нічний скрегіт зубами може доставляти незручності не
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар