+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
26 лют 10:04Головна / Статті

Топ-5 кращих ефірних масел для здоров'я зубів

Топ-5 кращих ефірних масел для здоров'я зубів

Лікування стоматологічних захворювань обходиться в кругленьку суму, і набагато дешевше просто не допустити їх розвитку. Іноді в цьому можуть надати допомогу звичайні ефірні масла.

Масло гвоздики . Це ефірне масло є одним з кращих натуральних засобів підтримки гігієни порожнини рота . Воно не тільки руйнує бактерії в роті, але і є безпечною і більш швидкої альтернативою знеболюючим, які продаються в аптеках. Але пам'ятайте, що масло гвоздики може викликати оніміння порожнини рота при перевищенні його дозування. Не додавайте більше однієї краплі в чашку з теплою водою для полоскання.

Ромашкове масло . Дослідження показують, що масло ромашки є більш ефективним у справі знищення мікробів в порожнині рота, ніж масло гвоздики. І знову-таки, це масло може викликати неприємні відчуття в роті при надмірній дозуванні, тому двох крапель на склянку теплої води буде достатньо.

Олія м'яти . Те, що володіє чудовим ароматом, що дає нам дивну свіжість - ось чим чудово м'ятна олія. Але його можна використовувати не тільки в якості боротьби з неприємним запахом з рота, адже це ще й чудовий засіб для збереження гігієни порожнини рота за рахунок своїх антимікробних властивостей.

Масло шавлії . Ще одне ефірне масло , яке разом з м'ятним маслом підходить для захисту від хвороб зубів. Антибактеріальні властивості олії шавлії захищають від гінгівіту.

Масло евкаліпта . Евкаліптова олія пригнічує канцерогенні оральні бактерії начебто Streptococcus mutans і Streptococcus sobrinus. Додайте крихітну краплю цієї олії в засіб для полоскання рота або в вашу зубну пасту на основі трав.
Подібні новини:

Збереження зубів від жовтизни

Ніщо так не робить посмішку більш красивою, ніж блискучі білі зуби. Але з-за всіх наших шкідливих звичок, здається, що білосніжні зуби стають рідкістю, а людей страждаючих від жовтого нальоту на
детальніше

Неприємний запах з рота: причини і усунення

Неприємний запах з рота називається галітозом. Оскільки ця проблема є актуальною для багатьох людей, важливо знати, чому виникає неприємний запах з рота і, що не менш важливо, як його усунути.
детальніше

Вчені знайшли засіб від страху перед візитом до стоматолога

Вчені з Університетської клініки Відня в Австрії знайшли спосіб позбавити пацієнтів від страху перед візитом до стоматолога. Цим чудотворним способом виявилися ефірні масла.
детальніше

Роль мікроорганізмів в розвитку карієсу.

Без мікроорганізмів, як і без вуглеводів, що контактують з поверхнею емалі, карієсу не буває. До теперішнього часу накопичилося більш ніж достатньо даних про роль мікроорганізмів у виникненні
детальніше

Гіперплазія емалі

Гіперплазія, або надлишкове утворення тканин зуба при його розвитку, має вигляд емалевих «крапель» або перлин. Емалеві «краплі» найчастіше локалізуються в пришеечной області, а інколи і в області
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар