+38(068)23-111-51
+38(068)225-36-43
м.Тернопіль вул.Руська 11
м.Тернопіль вул.Грушевського 8 каб 110
Показати меню
05 чер 09:33Головна / Статті

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Ви мрієте про ідеальну посмішку? Ви згораєте від заздрості, дивлячись на вічно всміхнених зірок екрану? Ви соромитеся посміхнутися і прикриваєте рот руками? Даремно ви так мучитеся. Адже сьогодні одним з самих напрямів стоматології, що швидко розвиваються, є естетична стоматологія. Це Ваш порятунок, це те, що зробить Ваші зуби прекрасними, а посмішку дивною!

Чесно кажучи, мало на світі є людей, які можуть похвалитися ідеально рівними і білими зубами. В кожного є свої недоліки: і природна жовтизна зубів, і великі міжзубні щілини, і нерівний зубний ряд. І з віком до цього додаються різні сколы і тріщини, псується зубна емаль, зуби стираються, міняють свій колір в результаті хвороб і багато що інше. Але тепер не потрібно соромитися своєї посмішки, у стоматологів з'явилася секретною зброя - естетична стоматологія. Що ж вона нам пропонує?

Почнемо з того, про що і так багато хто знає - так би мовити, від простого до складного. Найпоширенішим способом позбавитися від жовтизни зубів є вибілювання зубів. У зв'язку з тим, що це напрям естетичній стоматології розвивається вже давно, видів вибілювання придумано вже дуже багато. Перерахуємо деякі їх них: домашнє вибілювання, офісне вибілювання, вибілювання ZOOM, вибілювання AIRFLOW та інші. В кожного є свої переваги, визначити, який тип вибілювання краще всього підійде вашим зубам.

Наступним, не менш відомим засобом в арсеналі естетичної стоматології, в тісному зв'язку з ортодонтією, є різні брекет-системы. Брекети покликані виправити неправильний прикус і вирівняти зубний ряд. Нинішні брекеты не пара страшним металевим пластинам з радянського минулого. Тепер з чого лише ці брекеты не роблять, навіть сапфіри залучили, а все для нашої краси. Брекети - це саме надійний і органічний спосіб вирівнювання зубного ряду. Проте у них є один недолік - протяжність лікування в часі. На виправлення прикусу і вирівнювання зубного ряду за допомогою брекетов вирушає близько 2 років. Це страхітлива цифра для тих, кому потрібно встигнути виправити зуби до вечірнього побачення. Тому для них є засіб з швидшим результатом - художня реставрація.

Метою художньої реставрації є максимально точне відновлення природної форми і кольору зуба. За допомогою цього методи можна подровнять зуби, обернути їх, позбавитися від щілини між передніми зубами. А ще - наростити зуб від ясен!.. якщо від нього ще хоч щось залишилося. Загалом реставрація показана тим, хто хоче виправити положення зубів в разі викривлення або неправильного прорезывания, закрити нерівності, тріщини і щілини між зубами.

Але і це ще не все! Тепер естетична стоматологія пропонує нам унікальний засіб швидкого здобуття ідеальної посмішки - виниры. Вініри - це дуже тонкі, але супер міцні фарфорові пластинки, які фіксуються на передній поверхні зубів і роблять вашу посмішку бездоганною. Колір виниров в точності збігатиметься з кольором ваших зубів. Вініри частіше використовуються, аби освітлити темні зуби, усунути сколы і тріщини.

До естетичної стоматології відноситься і відоме протезування. Коронка з легкої фарфорової кераміки надійно замаскує зіпсований або втрачений зуб. Безметалловиє коронки напівпрозорі, як і справжні зуби, і мають ту ж міру заломлення світла, що і емаль зуба. Отже ніхто, окрім Вашого стоматолога, не дізнається про те, що це не природний зуб.

Ну а якщо все вищесказане не про Ваші зуби, і Ви (тьху-тьху-тьху!!!) ніколи не стикалися з подібними проблемами, наша стоматологічна клініка може запропонувати поліровку і мікрошліфовку зубів. Це додасть посмішку особливу яскравість і невідхильність!

Для тривожних осіб, що переживають про те, - а раптом стоматолог що-небудь переплутає і буде ще гірше - повідомляємо: комп'ютерні технології дозволять Вам, до яких-небудь маніпуляцій із зубами, своїми очима побачити результат. І повірте нашому досвіду: він Вас вразить!
Подібні новини:

Брекети: чи варто "прикрашати" зуби

Всього 40% людей народжуються з ідеально рівними зубами, голлівудська посмішка тих, кому повезло менше - заслуга стоматологів. Для того, щоб виправити недоліки, пацієнтові ставлять брекети, які той
детальніше

Естетична реставрація зубів У Тернополі

Процедура художньої реставрації зубів в Тернополі сьогодні дуже популярна , оскільки дозволяє абсолютно безболісно і безпечно позбавитися від різних видимих ​​дефектів зубів , включаючи
детальніше

Лазерна стоматологія

Просто гігантський скачок прогресу в області стоматології - відкрив для нас безкровне і найголовніше безболісне лікування - лікування лазером. Це лікування мало того, що не заподіює болю, так ще і
детальніше

Стоматологія

Якщо попросити назвати перші асоціації із словом «стоматологією», то швидше за все це буде страх, карієс, пломба, видалення зуба. Якось це дивно. Виходить, що люди навіть не представляють всіх
детальніше

Керамічні вініри

В даний час керамічні вініри є альтернативою цільнокерамічним і м/к коронкам. За допомогою вінірів можна швидко змінити посмішку людини, не заподіюючи значного дискомфорту і обмежуючись мінімальним
детальніше
Коментарі:
Добавити коментар