Гарантійні зобов'язання клініки

ПОЛОЖЕННЯ про гарантійні зобов’язання при наданні стоматологічних послуг

Додаток 6 до Публічного договору – оферти про надання стоматологічних послуг  ФОП Проць І.М.  cтоматологічна клініка “Denta - Vi”

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це положення визначає

1.2. Гарантії, відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», на медичні послуги і порядок їх встановлення в стоматологічному кабінеті “DENTA VI”  ФОП Проць І.М. (далі – стоматологічний кабінет).

1.3. Стоматологічна продукція купується у сертифікованих постачальників, роботи виготовляються в ліцензованій лабораторії. Всі матеріали дозволені для застосування на території України.

1.4. Лікування проводиться фахівцями відповідних кваліфікацій за технологіями, затвердженим Міністерством охорони здоров'я України, з дотриманням правил епідеміологічного режиму.

1.5. У разі виникнення будь-яких зауважень до виконаних робіт і послуг, необхідно звернутися за телефоном: +38 (068) 231-11-51, +38 (068) 225-36-43 або адміністратору стоматологічного кабінету (по телефону або особисто) і, виклавши суть зауваження, записатися на безкоштовний прийом до лікаря.

1.6. Виконання гарантійних зобов'язань проводиться безкоштовно.

2. Умови гарантії на виконані стоматологічні послуги

2.1. На виконані фахівцями стоматологічного кабінету послуги з лікування та відновлення втрачених зубів стоматологічним кабінетом  “DENTA VI”   встановлені наступні гарантії:
•    на ортопедичні роботи (коронки,вініри, накладки, протези) - встановлено гарантію терміном 2 роки;
•    на терапевтичні роботи (пломби, реставраціі) – встановлено гарантію терміном 6 місяців;
•    на хірургічну роботу по встановленню (інсталяціі) імплантатів — встановлено гарантію терміном 2 роки.
Гарантійні зобов’язання передбачають безкоштовне поновлення виконаної роботи протягом всього гарантійного строку.

2.2. Стоматологічний кабінет “DENTA VI” бере на себе зобов’язання усувати недоліки наданих послуг протягом гарантійних строків, за умови дотримання ПАЦІЄНТОМ певних правил та зобов’язань, а саме:
•    погодження ПАЦІЄНТОМ плану лікування, запропонованого лікарем (щодо оптимальної кількості дентальних імплантатів для забезпечення прогнозованого результату лікування, у тому числі раціонального протезування з метою забезпечення відновлення жувальної і фонетичної функції та естетичної цінності, а також план терапевтичних та ортопедичних заходів);
•    дотримання ПАЦІЄНТОМ усіх рекомендацій лікаря щодо реабілітації після хірургічного втручання;
•    дотримання ПАЦІЄНТОМ правил користування результатом наданої послуги, в тому числі ортопедичною, ортодонтичною конструкцією, відновленим зубом тощо;
•    своєчасне прибуття на прийом для продовження лікування;
•    відвідування ПАЦІЄНТОМ планових контрольних оглядів та гігієнічних процедур в стоматологічному кабінеті: через три місяці після встановлення ортопедичної конструкції і далі через кожні шість місяців;
•    негайного, не пізніше трьох днів з моменту виявлення недоліків, звернення ПАЦІЄНТА в стоматологічний кабінет з вимогою усунути виявлені недоліки в період гарантійних строків.

2.3. Професійна гігієна є платною послугою відповідно до затвердженого прейскуранту цін на день надання такої послуги.

2.4. У випадку недотримання ПАЦІЄНТОМ хоча б одного з перерахованих правил та умов ефективного і безпечного використання результату наданої послуги гарантійні зобов’язання стоматологічного кабінету припиняються, тобто ПАЦІЄНТ втрачає право висувати вимоги, пов’язані з недоліками наданої послуги, в період дії гарантійного строку через порушення ним правил та умов ефективного і безпечного використання результату наданої послуги.

2.5. Гарантійні зобов’язання стоматологічного кабінету не поширюються на наступні стоматологічні послуги:
•    ендодонтичне лікування;
•    тимчасові ортопедичні конструкції;
•    будь-які пластики кістки (синус — ліфтинг, аугментація альвеолярного гребня, пересадка, аутотрансплантат тощо);
•    будь-які інші хірургічні операції (окрім інсталяції імплантатів).

2.6. Ускладнення та інші побічні ефекти медичного втручання, що виникли внаслідок анатомічних особливостей організму ПАЦІЄНТА, не є недоліком якості стоматологічних послуг, наданих фахівцями стоматологічного кабінету, якщо такі послуги надано з дотриманням всіх вимог, висунутих до послуг цього виду.

2.7. В разі відторгнення імплантата протягом гарантійного строку, якщо ПАЦІЄНТ дотримувався вимог та правил, стоматологічний кабінет за свій рахунок проводить повторну операцію з інсталяції імллантату.

2.8. ПАЦІЄНТ оплачує операцію по вилученню імплантату та хірургічні витратні матеріали відповідно до затвердженого прейскуранту цін на день надання такої послуги. В разі, якщо відторгнення імплантатів сталося після встановлення постійного протезування, стоматологічний кабінет поновляє хірургічну послугу з інсталяції імплантатів безкоштовно. Протезування ПАЦІЄНТ оплачує в розмірі 50% від його вартості.

2.9. В разі, якщо ПАЦІЄНТ відмовляється від поновлення роботи (реімплантації) протягом гарантійного терміну сплачені кошти ПАЦІЄНТУ не повертаються.

2.10. В разі, якщо ПАЦІЄНТ відмовляється від поновлення роботи (реімплантації) протягом гарантійного терміну, сплачені кошти ПАЦІЄНТУ не повертаються. В разі не приживлення кістки в результаті операції синус-ліфтингу, або іншої кісткової пластики чи пластики м’яких повторна операція здійснюється за рахунок ПАЦІЄНТА. Строки виконання гарантійних обов’язків встановлюються індивідуально, але не більш ніж у З0-денний строк з моменту сповіщення стоматологічного кабінету ПАЦІЄНТОМ.

2.11. Гарантії не поширюються на випадки коли:
•    лікуючий лікар змінив тактику лікування за вимогою ПАЦІЄНТА, незважаючи на свою незгоду а також у випадках, коли ПАЦІЄНТ відмовляється від надання запропонованого додаткового лікування чи діагностики, необхідність яких визначається стоматологічним кабінетом, що повинно бути відображене у плані лікування;
•    відторгнення імплантатів, пошкодження ортопедичних, ортодонтичних конструкцій в результаті травм щелеп;
•    протезування (встановлення ортопедичних конструкцій) на встановлених імплантатах в іншій стоматологічній клініці;
•    недотримання ПАЦІЄНТОМ обов’язків передбачених умовами Публічного договору – оферти про надання медичних стоматологічних послуг ТОВ «Гранд Стоматологія»;
•    здійснюється фіксація декоративних зубних прикрас;
•    здійснюється процедури по відбілюванню зубів.

2.12. Гарантійні зобов'язання стоматологічного кабінету не зберігаються при виникненні в період гарантійного терміну наступних обставин:
•    вагітність;
•    виникнення нових захворювань або шкідливих зовнішніх впливів, які безпосередньо призводять до зміни в зубах або оточуючих тканинах, в т.ч. тривалий прийом лікарських засобів при лікуванні інших захворювань;
•    ігнорування обов'язкового профілактичного огляду;
•    не дотримання рекомендацій лікаря;
•    при припиненні лікування з ініціативи ПАЦІЄНТА;
•    при виникненні ускладнень з вини ПАЦІЄНТА: недотримання гігієни порожнини рота, невиконання призначеного лікування, несвоєчасне повідомлення про виниклі ускладнення та ін.;
•    при виникненні форс-мажорних обставин (аварія, удар, стихійне лихо тощо), здатних вплинути на результати лікування;
•    в інших випадках, передбачених Публічним договором-офертою про надання медичних стоматологічних послуг.