Гігієна та пародонтологія

Здорові ясна — невід’ємна частина нашої усмішки. Почервоніння, набряк, кровоточивість ясен, неприємний запах з ротової порожнини — перші прояви таких захворювань як гінгівіт і пародонтит.

Зателефонувати

Важливо якнайшвидше діагностувати проблему та усунути основні причини.

Однією з основних причин запалення ясен є зубні відкладення (м’який наліт, зубний камінь), зокрема, мікробна біоплівка. Запалення ясен виникає в будь-якому віці.

Гінгівіт — запальне захворювання, при якому виникають вищевказані ознаки в межах лише м’яких тканин, тобто ясен.

Пародонтит — захворювання, при якому є ті ж ознаки, що при гінгівіті, але вже виникає  втрата  кісткової тканини навколо зубів.

Задавнені та непроліковані форми цих захворювань призводять до втрати зубів і зменшення рівня кісткової тканини, що в подальшому значно ускладнює процес лікування.

Щоб цього уникнути важливо якнайшвидше діагностувати проблему та усунути основні причини.

В цьому вам допоможуть наші лікарі-пародонтологи. Правильно підібрані індивідуальні засоби по догляду, а саме: зубна щітка, міжзубні йоржики, зубні нитки значно полегшують догляд за зубами та яснами.

Важливо дотримуватись простих правил гігієни і проводити професійну гігієну двічі на рік. Тоді ви вбережете свої зуби і ясна від проблем!

Правильний догляд як за власними зубами, так і за ортопедичними конструкціями (коронками, імплантатами), та регулярна гігієна двічі на рік є запорукою здоров’я ваших зубів та ясен.

Послуги, які пропонує клініка Denta Vi

  • Лікування гінгівіту
  • Лікування пародонтиту
  • Проводять за допомогою професійної гігієни: звуковий, ультразвуковий скейлінг, обробка поверхні зуба ручними кюретами, хендибластинг (кальцій карбонат, гліцин), полірування поверхні зубів пастою.

  • Є складнішим і більш тривалим. Це також залежить від ступеня захворювання. Проводимо скейлінг і root planing (згладжування поверхні кореня) зоноспецифічними кюретами Hu-Friedy. При потребі лікування завершується хірургічним втручанням (клаптевою операцією) на пізніх стадіях захворювання. Додатковим і завершальним методом лікування пародонтиту є Vector-терапія. Під впливом ультразвукових коливань і флюїду на основі гідроксиапатитів кальцій карбонату Vector допомагає згладити поверхню кореня зуба і сприяє зменшенню запального процесу.

Ціни на гігієну та пародонтологію