Імплантація

Імплантація - це вживлення штучного титанового кореня (імплантату) на місце відсутнього зуба та встановлення на нього коронки. Імплантати складаються з двох частин: безпосередньо імплантату, який встановлюється в кістку замість кореня, та абатменту - надкореневої частини, на яку встановлюється коронка.

Зателефонувати

Встановлення зубних імплантатів найбільш раціональний метод заміни відсутнього зуба

Імплантат встановлюють на місце відсутнього кореня зуба. Він виготовлений зі сплаву титану, біосумісний з клітинами організму, тому легко приживляється в кістковій тканині. Через деякий час (необхідний для приживлення імплантату) на нього встановлюють ортопедичну конструкцію (коронку, протезну конструкцію).


У випадку, коли в ділянці імплантації недостатньо кісткової тканини, проводять кісткову аугментацію (нарощення кістки). Ці втручання ми проводимо під місцевою анестезією. При необхідності пацієнтам може бути запропонована седація (супровід анестезіолога).

Після імплантації ви отримаєте чіткі вказівки та рекомендації стосовно післяопераційного догляду (прийом антибіотиків, протизапальних препаратів, місцевих ополіскувачів).

Імплантація має безліч переваг перед іншими методами лікування, а саме:

  • дозволяє зберегти здорові зуби, які знаходяться поруч
  • протези на імплантатах мають набагато кращу фіксацію
  • дозволяють на беззубих щелепах встановити НЕЗНІМНІ протезні конструції, які значно покращують якість життя!

Кожен клінічний випадок є індивідуальним, тому точні терміни лікування і деталі Вам повідомить лікар на консультації.

Ціни на імпланти