Про нас

Історія клініки

Клініка Дента Ві є однією з найсучасніших та інноваційних стоматологій

У нас понад 20 років успішного досвіду у стоматології. Тисячі пацієнтів, сотні сертифікатів підвищення кваліфікації. Свій почерк і своя філософія.

Тому ми успішно реалізували новий принцип ведення пацієнтів: коли кожним окремим аспектом стоматологічного лікування займаються наші найкращі спеціалісти, а загальний план лікування узгоджується лише після висновків декількох лікарів.

Завдяки сучасному обладнаню та бездоганній діагностиці лікування різного ступеня складності стало легким

Засновником клініки є Заслужений лікар України, хірург, ортопед Іван Проць

Завдяки його праці стоматкабінет перетворився у сучасну клініку з висококваліфікованими лікарями та власною зуботехнічною лабораторією, новітнім обладнанням останнього покоління, за допомогою якого впроваджується в роботу передовий досвід Європейської медицини.

Наше кредо

передові технології та майстерність напрацьована часом

Клініка Дента Ві оснащена зуботехнічною лабораторією, що дає змогу лікарям провести ефективне та якісне лікування, перетворити естетичну стоматологію у справжнє мистецтво

Безпека лікування

Безпека - це найважливіший принцип лікування пацієнтів у нашій клініці

Ми завжди приділяємо увагу застосуванню найбільш ефективних технологій, що гарантують стерильність. Стерилізаційна оснащена найсучаснішим німецьким та швейцарським обладнанням Melag та Miele, а також системою контролю дезінфекції та стерилізації. Автономна система водоочищення та водопідготовки. Медичні прилади та установки в клініці не контактують із водопровідною водою.

Ми дотримуємось протоколів стерилізації, впроваджених в Європейському Союзі. Усі інструменти одноразові або стерилізуються після кожного пацієнта. Стерильна упаковка розкривається в присутності пацієнта перед початком лікування. Це означає, що інфікування пацієнта в клініці неможливе